تبریک گفتن بازار قانون واردات وارداتی

تبریک گفتن: بازار قانون واردات وارداتی کشاورزی کارخانه کشاورزی بازرگانی دولت یازدهم جهاد کشاورزی کمیسیون کشاورزی

گت بلاگز اخبار بین الملل استعفای سناتور ایرانی‌تبار پارلمان استرالیا

یکی از قانونگذاران اپوزیسیون بانفوذ استرالیا که با اهداکنندگان سیاسی ثروتمند چینی در ارتباط بود و مورد انتقاد قرار گرفت، در جهت منافع حزبی از سنا کناره‌گیری ‌می

استعفای سناتور ایرانی‌تبار پارلمان استرالیا

استعفای سناتور ایرانی تبار پارلمان استرالیا

عبارات مهم : خارجی

یکی از قانونگذاران اپوزیسیون بانفوذ استرالیا که با اهداکنندگان سیاسی ثروتمند چینی در ارتباط بود و مورد انتقاد قرار گرفت، در جهت منافع حزبی از سنا کناره گیری می کند. پیشتر دولت کانبرا علیه مداخلات خارجی در امور سیاسی هشدار داده بود.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، “سهند دستیاری” اعلام کرد از مقام سناتوری حزب چپ میانه کارگر پیش از نشست آتی پارلمان استرالیا در فوریه کناره گیری می کند. این اقدام بعد از آن انجام می شود که پیتر داتون، وزیر کابینه دوشنبه از او به عنوان “عامل دوگانه چین” یاد کرد.

استعفای سناتور ایرانی‌تبار پارلمان استرالیا

دستیاری به خبرنگاران گفت: من از ارزش های حزبم پیروی می کنم که به من می گویند اگر ادامه حضورم مانعی در راه عملیات حزب کارگر می شود، کناره گیری کنم. به من ثابت شده است است که ما اکنون در آن نقطه قرار داریم، بنابراین اخلال بیشتری در کار حزبم ایجاد نمی کنم.

این سناتور ۳۴ ساله ایرانی تبار به سوالات خبرنگاران پاسخ نداد. او که با نام “شانگهای سم” معروف هست، ماه گذشته بر سر رسوایی همکاری در تجارت پر سود هوآنگ ژیانگمو، از اهداکنندگان مالی سیاسی چین از نقش رهبری در حزب کارگر کنار رفت آیا که اتهاماتی مبنی بر تلاش چین جهت خرید نفوذ مطرح شد.

یکی از قانونگذاران اپوزیسیون بانفوذ استرالیا که با اهداکنندگان سیاسی ثروتمند چینی در ارتباط بود و مورد انتقاد قرار گرفت، در جهت منافع حزبی از سنا کناره‌گیری ‌می

روسای امنیتی استرالیا علیه پذیرش کمک های سیاسی از هوآنگ هشدار داده بودند آیا که او به ارتباط با حزب کمونیست چین مظنون هست. حزب کارگر، دولت محافظه کار استرالیا را به ایجاد “فوبیای چین” جهت حمله به دستیاری متهم کرده است.

یک هفته پیش، مالکوم ترنبول، نخست وزیر استرالیا گفت کشورش مداخله خارجی در سیاستش را چه از طریق جاسوسی و چه اهدای مالی ممنوع می کند. این حرکت عمدتا به دنبال اتهام مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته آمریکا و رشد نفوذ چین در چشم انداز سیاسی دنیا انجام می شود. سخنگوی وزارت خارجه چین در تصویر العمل به این بیانات گفت، بیانات ترنبول علیه چین جانبدارانه است و فضای روابط چین – استرالیا را مسموم می کند.

واژه های کلیدی: خارجی | سیاسی | کارگر | استرالیا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs