تبریک گفتن بازار قانون واردات وارداتی

تبریک گفتن: بازار قانون واردات وارداتی کشاورزی کارخانه کشاورزی بازرگانی دولت یازدهم جهاد کشاورزی کمیسیون کشاورزی

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ انسانی کثیف است / کلینتون

وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد شکست خورده رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری در کتاب تازه خود، ترامپ را شخصیتی کثیف توصیف کرده است.

ترامپ انسانی کثیف است / کلینتون

کلینتون: ترامپ انسانی کثیف است

عبارات مهم : آمریکا

وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد شکست خورده مسابقه های انتخابات ریاست جمهوری در کتاب تازه خود، ترامپ را شخصیتی کثیف توصیف کرده است.

به گزارش تسنیم،”هیلاری کلینتون” وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خود که قرار است روز 12 سپتامبر در آمریکا و با عنوان ” چه اتفاقی افتاد” منتشر شود “دونالد ترامپ” مدیر جمهور آمریکا را “شخصی کثیف” توصیف کرده است.

ترامپ انسانی کثیف است / کلینتون

کلینتون در دو بخش از این کتاب که شبکه ام اس ان بی سی منتشر کرده نحوه واکنش‌ها ترامپ با وی در جریان مناظره های تلویزیونی سال گذشته را روایت کرده و نوشته است: بر روی صحنه بودیم و وی هر جا که من می رفتم دنبالم می کرد و به چشمانم می نگریست. واکنش‌ها وی به شدت مرا آزار می داد.

وی افزود: اگر جای من بودیم چه کاری می کردید؟ آیا آرام می ماندید و تبسم می کردید یا آنکه به چشمانش می نگریستید و با صدای بلند می گفتید: برگرد ای انسان کثیف، دور شو. می دانم که تو دوست داری تا زنان را در تنگنا قرار دهی ولی تو نمی توانی مرا در تنگنا قرار دهی. برگرد.

وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد شکست خورده رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری در کتاب تازه خود، ترامپ را شخصیتی کثیف توصیف کرده است.

کلینتون طی ماه های اخیر تمرکز خود را بر روی نوشتن این کتاب قرار داده تا دلایل شکست خود در جریان مسابقه های انتخابات ریاست جمهوری و به خصوص اتهام دخالت روسیه در این انتخابات را تشریح کند.

واژه های کلیدی: آمریکا | کلینتون | انتخابات | دونالد ترامپ | هیلاری کلینتون | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs