تبریک گفتن بازار قانون واردات وارداتی

تبریک گفتن: بازار قانون واردات وارداتی کشاورزی کارخانه کشاورزی بازرگانی دولت یازدهم جهاد کشاورزی کمیسیون کشاورزی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آخر سریع هنگام مجموعه« آنام»

تهیه کننده مجموعه «آنام» پایان‌بندی این سریال را نهایی منطقی و خوب بیان کرد و در عین حال گفت: به آخر قصه آنام خیلی فکر کردیم و پایان‌های مختلفی را طراحی کردیم د

آخر سریع هنگام مجموعه« آنام»

آخر سریع هنگام مجموعه« آنام»

عبارات مهم : مخاطب

تهیه کننده مجموعه «آنام» آخر بندی این سریال را نهایی منطقی و خوب بیان کرد و در عین حال گفت: به آخر قصه آنام خیلی فکر کردیم و آخر های مختلفی را طراحی کردیم در نهایت آخر بندی منطقی و خوبی رسیدیم که فکر می کنم مخاطب هم راضی باشد.

اسماعیل عفیفه در گفت وگو با ایسنا، راجع به آخر سریع هنگام مجموعه« آنام» گفت : این مجموعه ابتدا در ۶۵ قسمت آینده نگری شده است بود زمانی که داستان را جمع و مونتاژ کردیم کار در ۶۲ قسمت بسته شد. «آنام» سریال بزرگی بود و کمی آینده نگری اینکه چند قسمت باشد جهت ما سخت بود.

وی از پخش پشت صحنه مجموعه «آنام» نیز خبر داد.

این تهیه کننده در پاسخ به اینکه آیا تصمیمی جهت ساخت فصل تازه آنان ندارید گفت: بعید می دانم آنام ادامه دار باشد آیا که در کشور عزیزمان ایران سنت فصل دو و سه تاکنون موفق نبوده هست؛ می شود بعضی محورها را در این مجموعه ادامه داد، ولی ما به این فکر نبودیم. صحبت هایی هم در این باره داشتیم ولی تا زمانی که طرح قصه جالب نداشته باشیم چنین اقدامی نمی کنیم.

عفیفه در آخر یادآور شد: خوشحالم که این مجموعه مورد توجه مخاطب واقع شد تلاش ما این بود که کار پر مخاطب در عین حال شریف سالم و خوب باشد، فکر می کنم تا حد زیادی به این اهداف رسیدیم.

به گزارش ایسنا، بخش نهایی مجموعه ۶۲ قسمتی « آنام » پنج شنبه (۲۰ اردیبهشت ماه) به آخر خواهد رسید.

پشت صحنه این مجموعه نیز روز شنبه (۲۲ اردیبهشت ماه) از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت.

آخر سریع هنگام مجموعه« آنام»

واژه های کلیدی: مخاطب | مجموعه | اردیبهشت | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs